HABERLER & DUYURULAR Toggle

VATAN PARTİSİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI'NIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİ YEMEĞİ BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI SN. EKREM İMAMOĞLU'NUN DA KATILIMIYLA BEYMARMARA SUİTE HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Vatan Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu '' Dostluk ve Dayanışma Gecesi '' yemeği, beylikdüzü Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu'nun da katılımıyla Beymarmara Suite Hotel'de gerçekleştirildi.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından '' DEVLET ve MİLLETÇE TOPYEKÜN MÜCADELE '' konulu gecede, Beylikdüzü CHP Belediye Başkanı Sn. Ekrem İMAMOĞLU başta olmak üzere, Vatan Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı Sn. Barbaros BAHÇELİOĞLU ve birçok parti üyesinin katılımıyla Beymarmara Suite Hotel'de gerçekleştirildi.

Beylikdüzü Vatan Partisi İlçe Başkanı Sn. Barbaros Bahçelioğlu’nun konuşması ile başlayan gece, Beylikdüzü CHP Belediye Başkanı Sn.Ekrem İmamoğlu’nun konuşması ile devam etti. Fasıl eşliğinde , muhteşem lezzetlerin sunumu ; geceye katılım sağlayanlara keyifli anlar yaşattı. Beymarmara Suite Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ahmet Akkaya ve Ekrem İmamoğlu’nun sohbetleri gecenin renkli görüntülerindendi. Geç saatlere kadar devam eden organizasyon dilek ve temenniler ile son buldu.

 

ShutDown